Březen 2009

Krásný fotky Milliho, Wara a Champíka

30. března 2009 v 15:54 | Milli |  Já a koně
Tyhle fotky sice nejsou moje, ale myslím, že jsou úžasný! Jsou na nich ponclové z doby, kdy přišli do Epony (byly jim asi necelé tři roky-tou doubou jsem na nich začala jezdit) a War byl ještě hřebec (Milli a Champ už boužel ne). Kdyžtak, Milli je ten zrzek s lysinkou, Champ ten grošák s černou hřívou a War je ten hnědák (+ na konci je největší kůň ze stáje-ČT kobylka Libra.

První album od uživatele Julie najdete zde
Druhé album od uživatele Habanek najdete zde

Ps.: Ten pes v druhém albu se jmenuje Carlos
Pps.: Na téhle fotce je Milli a nefotila jsem ji já, ale Julie Šverčičová ↓↓

Aktuálně 1.0

24. března 2009 v 21:05 | Milli |  Aktuality
Já vím, že jsem nic nepřidala, ale dneska ani včera jsem se moc k počítači nedostala a když jo, tak jsem si ho chtěla užít třeba na hraní a né na vymíšlení článků na blog... Ale už mám nafocený komix, takže bych ho zítra měla přidat a taky nejspíš vyrobím nějaké avatary a možná i něco jiného...i když, zítra toho asi taky moc nestihnu, ale pokusím se. Tak já končím, protože už musím spát, jelikož mi jede autobus do školy ve 6:50 a z paneláku musím vyrážet deset minut předem a než se já vyhrabu z postele atd., tak mi to zabere dost času.
Tak zítra,
Vaše Milli

Aktuálně 0.9

21. března 2009 v 13:20 | Milli |  Aktuality
Já vím, říkala jsem, že dneska přidám komix, ale nevím, jestli to stihnu. Dopoledne jsme s tátou byli v Equiservisu a koupila jsem si tam nové, úžasně rajtky a pérka a ještě si musím uklízet pokoj, což mi zabere minimálně 2 hodiny. Konečně jsem se naučila alespoň základní umělecké spojování ve photoflitre studiu a je to bezva!

Tak zatím, Vaše Milli

Ps.: Možná už dneska přidám nový desing, který se mi, mslím, moc povedl

Aktuálně 0.8

20. března 2009 v 19:03 | Milli |  Aktuality
Ahoj, tak jsem tady zase a omlouvám se, že jsem tady nebyla, ale ve středu jsem si musela kromě úkolů na čtvrtek udělat i ty na dnešek, jelikož jsem ve čtvrtek šla ke kámošce na oslavu a navíc jsme dneska psali dvě písemky. Dneska nejspíš už nic nepřidám, ale asi trochu zrekontruluju menu a zítra bude asi komix.

Vaše Milli

Aktuálně 0.7

16. března 2009 v 17:01 | Milli |  Aktuality
Ahoj, už jsem něco začala přidávat a doufám, že se líbí, ale teď k tomu hlavnímu: Mám pro vás dvě zprávy, jednu dobrou a tu druhou trochu horší

1 zpráva: Dneska jsem se byla podívat v Eponě za Millim a zeptala jsem se, jak to dopadlo s Pavlíkem (více informací o tom, co se mu stalo zde) a dozvěděla jsem se, že to byla jen natažená šlacha nebo něco podobného a už na tu nohu došlapuje.

2. zpráva: Ta nebude tak úplně špatná, ani dobrá. Totož, připadá mi, že komix Stáj Green Hills nemá žádný děj a mě se to osobně zdá nudné...tak mě napadlo, že bych udělala "rekonstrukci komixu", že bych vymazala úvod a všechny díly a napsala bych nový úvod a prostě bych začala od začátku. Pravidla komixu budou platit stejná, až na to, že komix nebudu přidávat pravidelně, ale až budu mít čas, až se mi bude chtít nebo až dostanu dobrý nápad, tak ho přidám.

Vaše Milli

Já na Champovi aneb Jak jsem málem slítla XD

15. března 2009 v 18:14 | Milli |  Jezdecký deník
No, takže dneska jsem měla Champa. I když jsem chtěla Milliho, docela jsem se na hodinu těšila, protože mám Champa taky ráda. Ale mé problémy začaly hned po nasednutí. Champ absolutně nechtěl chodit jak jsem chtěla já a když se mi ho konečně podařilo dostat na jízdárnu, vykrokovali jsme a začali jsme klusat, bylo to ještě horší. Vůbec nechtěl chodit po stěně (možná to taky bylo tím, že asi před deseti minutami před jízdou se tak rozpršelo, že jízdárna spíš připomínala jeden velkej močál), furt zatáčel a vyvracel hlavu ven. Toto jsem po nějakém čase zdárně překonala a pšišel čas na cval. Zase mi začal zatáčet a to tak, že jsem málem slítla, ale to už jsem se fakt naštvala a plácla jsem ho bičíkem, takže se sklidnil a konečně se mohlo cválat. Celkem nám to šlo, až na to, že pořád nejezdil po stěně a lepil se na ostatní. Ale párkrát jsem obcválala jízdárnu na obě strany a byla jsem se sebou spokojená. Ale pak přišel smutný okamžik. Pavlík s Denčou také cválali, ale najednou Pavlík (Power) nějak špatně došlápnul a začal kulhat tak, že sotva chodil, takže ho museli odvést do stáje a volat veterináře a my jsme už jen krokovali a zkončili jsme o trochu dřív. Pak jsem Champa vyhřebelcovala, ale jelikož ta holka, co jela na Millim ho jen odsedlala a šla nacvičovat předvádění koní na přehlídku, tak jsem vyhřebelcovala i Milliho (a musím uznat, že trošku pečlivěji než Champa). Jak to dopadlo s Pavlíkem jsem se už nedozvěděla, jelikož jsme odjeli dřív, než přijel veterinář.A nazávěr pár foteček focených mnou (teda spíš mým tátou), takže se je opovažte kopírovat!


To jsou jen ty nejhezčí, pokud chcete vydět všechny, klikněte sem

Aktuálně 0.6

15. března 2009 v 17:18 | Milli |  Aktuality
Promiňtě, že jsem tady od čtvrtka nebyla, ale měla jsem zákaz na počítač. Naštěstí už na něj můžu, tak se můžete těšit na další díl komixu Száj Green Hills a spoustu jiných věcí. Teď budu pár dní přidávat co nejvíc, abych nahradila tu ztrátu, tak doufám, že mi to odpustíte.

Vaše Milli

Velká Pardubická

11. března 2009 v 19:05 | Milli |  Videa
Tohle video se mi moc líbí a je od mého oblíbeného autora Maskul46, od kterého později přidám další videa

Aktuálně 0.5

11. března 2009 v 15:16 | Milli |  Aktuality
Moc se omlouvám, ale dneska komix nepřidám. Zítra totiž píšem písemku z Angličtina, která bude dost důležitá a já z ní prostě musím dostat jedničku!! A navíc máme ještě asi další tři milióny domácích úkolů, takže dnes opravdu nestíhám. Zato ale v pátek bude komix dvojnásob dlouhý :o)
Dneska ještě možná něco malého večer přidám, ale nepočítejte s tím.

Vaše Milli

Aktuálně 0.4

9. března 2009 v 18:56 | Milli |  Aktuality
Ahoj, moc se omlouvám, že jsem tady včera nebyla, ale nemohla jsem na počítač, jelikož jsem měla 2 hrozné úkoly a ty jsem dělala asi do desíti.
Jinak jsem včera jela na Millim a bylo to moc hezké, ale boužel jsme necválali, protože jedna holka dostala trochu aktivnější kobylku jménem Hanna a nedokázala ji zastavit. Ale stejně jsem byla moc ráda, že jedu na Milli, nebo že s ním alespoň může být! Po jízdě jsme ho s kámoškou (Champík-její blog zde)
asi půl hodinu hřebelcovaly až měl krásně hladkou srst a lesknul se, ale jakmile jsme mu přejeli proti srsti, kde se vzal-tu se vzal prach a musely jsme to dělat znova :D.
Potom ještě chvilku byla u mě, ale potom už musela odjet.
No a nebojte-komix určitě přidám!

Vaše Milli

Aktuálně 0.3

7. března 2009 v 18:20 | Milli |  Aktuality
No, včera jste si mohli přečíst 1. díl komixu Stáj Green Hills. Doufám, že se líbil :o)
Dneska už asi nic nepřidám, protože mám hodně práce, ale zítra jdu jezdit, takže sem nejspíš dám informace, co jsem na hodině dělala. A samozřejmě v pondělí bude další díl komixu Stáj Green Hills-tentokrát už bude napínavější.
To je pro dnešek asi vše,
Vaše Milli

Aktuálně 0.2

5. března 2009 v 18:30 | Milli |  Aktuality

Ahoj, tak jsem tady zase! Musela jsem dělat hromady úkolů do školy a tak jsem se k počítači dostala až teď...uff..ještě furt mě bolí ruka!
Dneska jsem konečně přidala nějaké informace o Millim-mém nejoblíbenějším koníkovi, ale jinak toho asi dneska už moc nepřidám...
Zítra se můžete těšit na komix Green Hills-včera jsem napsala úvod a pokud jste ho ještě neviděli, jukněte se zde.
Komix mám už promyšlený a doufám že se vám bude líbit, ale také sem napíšu nějaké věci ohledně něj:


1) Komix bude vycházet každé pondělí, středu a pátek (kdyby ne, tak dám včas vědět)

2) Na žatátku každého dílu bude odkaz na úvod a minulý díl

3) Na začátku každého dílu bude poslední věc z toho minuléhého a úvodní obrázek.

4) Komix můžete kopírovat, ale jen se zdrojem!!

5) Musí se vám líbit :D

No, to je asi pro dnešk vše..tak ahoj zítra!

Vaše Milli

Můj nejoblíbenější kůň...

5. března 2009 v 18:23 | Milli |  Já a koně
Tak mě sem napadlo napsat něco o mém nejoblíbenějším koníkovi, velšský ponym jménem Milionaire...Foto: Julie Šverčičová, julie.rajce.idnes.cz
Milionaire (čti Milionář) je 5-ti letý Welsh Part Bred pony neboli Velšský polokrevník. Je ustájený ve stáji JK Epona-Praha Komořany, kam chodím jezdit.Info:

Jméno: Millionaire
Říkáme mu: Milli, Milionář, Meloun, Melounek, Milda, Milouš
Pohlaví: Valášek
Datum narození: 6.5. 2004
Plemeno: Welsh Part Bred (Velšský Polokrevník)
Stáj: JK Epona-Praha Komořany
Otec: Friars Royal Surprise
Matka: Marie le Fair po: Always Fair
Barva: Ryzák s lysinkou a ponožkami
Povaha: Milý, trošku tvrdohlavý, miluje jídlo
Zaměření: Všechno :o)

Milli je celkem hodný, ale rád vymýškí lumpárny :o) Jeho nejlepší kamarád je asi druhý velšáček, Champion, s kterým sdílí i box. Trochu víc se plaší a bojí se všech podivných zvuků i pohybů, ale jinak je docela vpohodě. Na vodění celkem ochotně jde, ale nechce chodit ke sprše, protože asi nemá rád vodu. Jen do výběhu hodně blbne a je celkem problém ho udržet a nenechat ho tam vletět. I z výběhu blbne, ale ne tolik. Až na to plašení je pod sedlo hodný, ale někdy trochu línější a vyhýbá se vysokým skokům. Na čištění je taky vpohodě, ale někdy kope, když se mu čistí kopyta a taky někdy kouše, ale ne často. Mám ho opravdu ráda!

Toto je věnované Millimu, tomu nejlepšímu koníčkovi na světě, který vždy bude mít místo v mém srdíčku!

Foto: Helena Hřebcová, habanek.rajce.idnes.cz

Aktuálně 0.1

4. března 2009 v 20:02 | Milli |  Aktuality
4.2. 2009

Konečně! Dostala jsem Starstable 3 a už pracuje na novém komixu :o)
Ještě dneska udělám úvod a v pátek můžete čekat 1. díl!
No, jinak, nepodezírám vás, že kopírujete, ale stejně, kdybyste kopírovali, dejte si tam tento obrázek (není to ikonka):
No, to je asi pro dnešek všechno...
Vaše Milli

Diplom za Bleskovku 0.1

4. března 2009 v 14:19 | Milli |  Bleskovky
Tak, jelikož odpověděl jen Champione a měl to správně, dostává diplom za 1. místo

Bleskovka 0.1-UKONČENÁ

3. března 2009 v 16:04 | Milli |  Bleskovky
A je tu 1. bleskovka tohoto blogu! Ale nebojte, není těžká :o)


1) Ahoj
2) Máš rád/a koně?
3) Jaké je tvoje nejoblíbenější plemeno?
4) Jakého je plemene kůň na obrázku?

5) Jak se nazývá barva koně na tom obrázku?
6) Co na diplom? (Jen zvířata)
7) Tak Čau

Desingy

3. března 2009 v 15:58 | Milli |  Desingy
Desing 1.0
Název: Dream
Překlad: Sen
Vytvořeno v: PhotoFiltre Studio
Od kdy: 17. 4. 2010
Autor: Já (Milli)
Spokojenost: 100%
Připomínky: Tento dess se mi líbí
hlavně proto, že je takový svěží a
k tomu i moderní. Nemám co dodat
Název: Sweet Arabian
Překlad: Sladký arab
Vytvořeno v: PhotoFiltre Studio
Od kdy: 7.3. 2010
Autor: Já (Milli)
Spokojenost: 99%
Připomínky: Tenhle dess se mi moc líbí
a souvisí s rekonstrukcí blogu.
Rozhodně 100%
Název: Mary Christmas
Překlad: Veselé Vánoce
Vytvořeno v: PhotoFiltre Studio
Od kdy: 24.12. 2009
Autor: Já (Milli)
Spokojenost: 90%
Připomínky: Je to takový Vánoční dess,
ale rozhodně tu vydrží dýl.
Moc se mi líbí :o)

Název: Winter with horses
Překlad: Zima s koňmi
Vytvořeno v: PhotoFiltre Studio
Od kdy: 22.11. 2009
Autor: Já (Milli)
Spokojenost: 95%
Připomínky: No, ten předchozí se mě fakt hodně líbil,
ale byl tu moc
dlouho a tenhle blog potřeboval změnu.
A myslím, že se docela vyvedl.

Název: Milli-The BEST hore of the WORLD
Překlad: Milli-Nejlepší kůň na světě (spíš světa, ale tohle zní líp)
Vytvořeno v: PhotoFiltre Studio
Od kdy: 26.7. 2009
Autor: Já (Milli)
Spokojenost: 100%
Připomínky: Tenhle dess se mi hrozně líbí
a je zatím můj nejpovedenější,
tak doufám, že tu pěkně dlouho bude.


Název: Barbaro, byl jsi král...
Překlad: -------
Vytvořeno v: PhotoFiltre Studio
Od kdy: 21.6. 2009
Autor: Já (Milli)
Spokojenost: 99%
Připomínky: Mě se moc líbí, ale nejsem úplně spokojená
s tím oříznutím hlavy Barbara a taky mi blbnou okraje, ale jinak si myslím,
že je to pro tenhle blog dobrá změna.

Název: Dark Brown Warmblood
Překlad: Tmavěhnědý teplokrevník
Vytvořeno v: PhotoFiltre Studio
Od kdy: 11.5. 2009
Autor: Já (Milli)
Spokojenost: 99%
Připomínky: Trochu jsem se inspirovala u blogu
siistarshine.blog.cz, ale není to úplně stejné
a hlavně je to něco nového. Myslím, že se mi docela
povedl.
Název: Wild & Beauty
Překlad: Divoký a krásný
Vytvořeno v: PhotoFiltre Studio
Od kdy: 21.3. 2009
Autor: Já (Milli)
Spokojenost: 100%
Připomínky: Já jsem sice předpokládala,
že tu ten první zůstane do konce března, ale
když jsem objevila tyhle obrázky a udělala z nich
desing, tak se mi líbil, že jsem ho sem prostě
dát musela :o)
A myslím, že se mi fakt povedl!

Název: Little Brown Pony
Překlad: Malý Hnědý Pony
Vytvořeno v: PhotoFiltre Studio
Od kdy: 2.3. 2009
Autor: Já (Milli)
Spokojenost: 95%
Připomínky: Mě se moc líbí a myslím, že na to, že je to jeden
z mých prvních desingů v PHS, tak se mi docela povedl a
předpokládám, že tu zůstane do konce března.

OSTATNÍ

3. března 2009 v 15:36 | Milli |  Ostatní