Červen 2009

Komix je už skoro hotový! + plány na prázdniny

30. června 2009 v 12:17 | Milli |  Aktuality
Takže, sorry za to, že jsem nic nepřidala, ale neměla jsem na to moc náládu a navíc nám prázdniny boužel začaly až dneska. Momentálně jsem u táty v práci, takže nic víc nepřidám, ale až přijdu domů, tak asi udělám úvod komixu, protože už ho mám vymyšlený, ale ještě zbývá vytvořit símíky. No nic...a taky nejspíš začnu přidávát nějaké informace o mých Breyer Stablemates modelech, tak doufám, že to stihnu, protože dneska večer jedu ke kámošce, budu tam až do pátku večer, o víkendu nebudu mít čas, protože bude balit na tábor, na který odjíždím v pondělí a vracím se v neděli, pak jedeme na chalupu, kde není internet, od pátku jsme v Itálii, pak zase budeme na chalupě, pak pojedu na týden do našeho jezdeckého klubu, kde budu asi i přespávat, ale i kdyby ne, tak se vrátím domů večer hrozně utahaná a nebudu mít náladu na blog a pak zase jedeme na chalupu a tam budeme až do konce prázdnin. Takže tu o prázdninách opravdu moc věcí přibývat nebude, ale v září zase začnu přidávat o stošest!
Tak zatím čau

Komix z The Sims 2??

25. června 2009 v 16:52 | Milli |  Aktuality
Tak mě napadlo, že když mají všechny "koňské" blogy komixy ze Star Stable, mohla bych prozměnu udělat komix ze hry The Sims 2. Koně by tam byli samozřejmě taky, ale moc by se tam nejezdilo, jenom tak okrajově. Kdyžtak něco zkusím vytvořit a když se mi to povede, tak to sem dám. Tak zatím pp

Opět v koňském sedle :o)

24. června 2009 v 12:49 | Milli |  Já a koně
No, tak tentokrát jsme naštěstí nemuseli kydat ani bobkovat, ale vytrhávat plevel ze záhonků taky nebyla zrovna zábava ale co :o) Zase jsem s Limburskou šli na louku nejdřív s tím, že Dominika bude mít Wara, já Olympuse a Majda Milliho, ale pak se War vyměnil za Champíka a Dominika si vyprosila Olympuse, takže jsem nakonec měla Champa. Na louce bylo bahno a koním to celkem klouzalo, Champ furt chtěl běhat a dohánět Milliho, který vypadal, že usne. Při cvalu se rozhod, že s Millim bude závodit, takže to tam napral hroznou rychlostí a když jsme měli překlusat kavaletu (zvýšenou), tak mi ji skočil a pak nacválal. Ale jinak to celkem ušlo, jenom Limburská hrozně přetahovala, tak jsme dojezdily asi v sedm.
Tak zatím, možná dneska něco přidám, protože by mě měli přijít modely od breyer

Možná...

22. června 2009 v 9:40 | Milli |  Aktuality
...si objednám Fireho od Breyer (traditional-ethereal)! No, budu si na něj muset našetřit (950 Kč), ale stejně ještě není v Česku na prodej a na www.breyerhorses.com je jako naprostá novinka-ale je naprosto úžasnej! Dřív se mi appaloosy moc nelíbily, ale pak jsem uviděla jednu fotku v Koních & hříbatech z Halter Showmanshipu, na které byl mladý hřebeček Appaloosa a od té doby je to moje nej plemeno. A Fire má úžasné zbarvení! Tak mi držte palce, ať si ho jednou koupím a i když právě píšu z informatiky, přikládám jeho obrázek: (v c.č.)
Mějte se fanfárově =)

Konečně nový desing

21. června 2009 v 17:58 | Milli |  Aktuality
Tak, nastavila jsem desing a teď se plánuju trochu "polepšit". Já vím, že sem poslední dobou moc nepřidávám, ale to se budu snažit změnit. Budu sem dávat i naprostě blbosti, ale pokusím se zase dosáhnout prům. 30 článků za měsíc, ale o prázdninách tu moc nebudu, takže to bude hodně těžké. Ale teď založím navou rubriku "Slavní koně" a tam budu přidávát všechny koně, kteří jsou slavní a vynikli. Budou tu známí dostiháci, jako třeba Phar Lap, ale i jiní koně, kteří dosáhli úspěchů ve sportu, také koně jedineční svým věkem, barvou nebo velikostí a prostě různě. A taky se budu soustředit na moje Breyer horses a možná i Schleich a...no prostě se nechte překvapit!
Tak zatím

Super-přijedou Breyeři!

20. června 2009 v 12:24 | Milli |  Aktuality
SUPER! Podařilo se mi mamku ukecat, aby mi koupila tři velké Breyery (zatím sbírám jen Stablemates a Traditional mám jen Cefnoapark Bouncera)! Dostanu Bluegrass Bandit, westernovou šampionku, pak také Mon Gamina, strakatého koně plemene Selle Francais a vynikajícího skokana a nakonec krásné Appaloosa hříbě Twilighta. Mám také asi 24 koníků Schleich a jak už jsem říkala, také 24 Stablemates a jednoho Traditional-Cefnoakpark Bouncera, který vynikal v drezurním vozatajství. A ještě další bombastická zpráva! Možná si na jeden prázdninový týden pronajmu Milliho! Je to asi tak na 50%, ale stejně!
Tak zatím ahoj a tady jsou ještě fotky mých budoucích traditional (v c.č.):

Celkem povedená jízda

10. června 2009 v 16:19 | Milli |  Já a koně
Tak, konečně jsem měla Milliho-a ještě k tomu na louce! Prostě báječná kombinace :o) Kromě mě tam byla ještě Majda na Champíkovi a moje bývalá trenérka Ája na Celestě, což je kůň mé nové trenérky-paní Limburské. Milli chodil báječně, ale furt chtěl hodit za Champem, ale stejně to bylo celkem dobrý. Klusali jsme přes kavalety, cválali jsme a nakonec jsem měli přecválat asi 30 cm zvýšenou kavaletu. Poprvé to Milli přecválal úplně vzorně (dokonce i líp než Champík a Celesta), ale podruhý to se mnou těsně před ní napral a skočil jí a trenérka s tátou si ze mně dělali srandu, že má přecválat kavaletu a né trénovat na taxis :o) Potom jsem měli dělat v pracovním klusu slaom mezi stojany na překážky a Milli koukal po Celestě tak zaujatě, že do jednoho naboural hlavou a porazil ho. Jinak se nic zajímavého nedělo až na to, že jsem se dozvěděla, že nejspíš přístě dostanu Wara :o(
A taky jsem zjistila, že na minulém Happy Day se s jednou mou kámoškou Dominikou (Champík ví dobře kterou) Milli vyhnul překážce a zdrhnul s ní do stáje (já pořád říkám, že je to šikovnej poník :o)
Tak zatím ahoj

Přes překážky-1.díl

6. června 2009 v 20:55 | Milli |  Přes překážky
1. díl nového příběhu přes překážky! Víc v č. č.