Červenec 2009

Novinky+Komix "Druhá šance"

28. července 2009 v 19:44 | Milli |  Aktuality
Tak, teď jsem na chalupě a internet tu choí dost pomalu, ale chodí a to je hlavní. Komix z TS2 (The Sims 2)se moc neosvědčil, zkoušela jsem napsta pár dílů, ale fotky byly na nic a ten kůň je hroznej. Takže se vrátím ke starým dobrým komixům ze Starstable. Mám už vymyšlený a teď tu napíšu prolog, ale komix začne až po prázdninách, protože teď nemám čas a navíc je možné, že komix bude ze Starstable 3 a to vyjde až na podzim. Ale teď už slibovaný prolog:

Sophi byla normální třináctiletá dívka, která žila normální život. Ale to se teď změnilo. Její rodiče museli kvůli finančním problémům prodat svouji malou farmu v Rakousku boblíž Insbrucku, kde chovali Haflingy a Sophi musela opustit i svoji nejoblíbenější klisnu Mishele, o kterou se starala od hříběte. Přísahala, že už nikdy nebude milovat žádného koně. Ale Montana je plná koňských rančů a jeden z nich je i v městečku Colorado Springs, kam se s rodiči přistěhovala. I přes její námitky rodiče domluví členství v místím jezdeckém klubu, tak Sophi poprvé od dob jejich farmy vykročí ke stáji. Dokáže si i přes stesk po Mishele oblíbit jiného koně a znovu se vyhoupnout do sedla? Dokáže v proslulém závodě, který se v Colorado Springs jezdí už stovky let porazit namyšlenou Amandu, která ji dělá ze života ještě větší peklo? A dokáže pomoct záhadnému hřebečkovi, kterému hrozí jistý prodej? To vše a ještě mnohem více se dozvíte v komixu Druhá šance!

Tábor Koryčany 09

16. července 2009 v 14:34 | Milli |  Aktuality
Tak, konečně jsem zase v Praze, ale ne na dlouho, protože zítra odjíždíme do Itálie. Od minulého pondělí do neděle jsem byla na táboře v Hipocentru Koryčany (www.hipo.cz) a bylo to tam celkem dobré. Náš tábor si pronajal pět koní: Palomino valacha Sanyho, A1/1 Sardanu, dalšího palomino valacha Spirita, pony x hafling Emu a teplokrevnou Regé. Mě se z nich nejvíc líbila Regé, byla hodně dopředu a byl celkem problém ji zastavit. Jela jsem na ní jednou a moc mi to nešlo, ale co :o). Je březí s plemenným Appaloosa hřebcem Bryans Lisi Barem a určitě se na její hříbátko pojedu podívat. Také jsem tam skákala na Sardeně, takře to bylo super. Ale boužel jsem na závody, ve kterých jsme měli předvést volnou drezurní úlohu dostala lenocha Sanyho a neumístila jsem se moc dobře. Pak ještě přidám fotky Regé a teď se s vámi musím zase rozloučit, takže ahoj a ať vám koně jdou!
REGÉ
Datum narození: 1996
Matka: Réva po: ?
Otec: Fram
Plemeno: ? (Fram byl Arab x Angloarab, Réva nevím)