Breyer-plány na rok 2010

14. ledna 2010 v 20:18 | Milli |  Aktuality
No, Breyer právě přidal do obchodu několik nových koní a já vím, že se "opičím" po jiných blozích, ale dám se své hodnocení a plány ke koupi:
Asi nejvíce se me líbí set 2010 WEG Stablemate 8 pc. Set. Je to šest nových moldů a ty koně tam jsou opravdu nádherní. Nejvíce se mi asi líbí Hafling a skokan, ale i ostatní jsou moc pěkní. Nejspíš ho dostanu za vysvědčení (Teda pokud dostane vyznamenání-a to je na 90%)
Moje hodnocení: 10/10
Z řady Traditional se mi asi nejvíc líbí Esprit. Má dokonalý mold i zbarvení-já osobně jsem z něj naprosto vedle. Pokud tátu přemluvím, tak ho spolu se Stablemates dostanu za vysvědčení.
Moje hodnocení: 10/10
Jako další se mi líbí sice starší, ale pořád krásný model Barbara. Je hezky propracovaný a Barbara mám ráda i jako opravdového koně. Buď si na něj našetřím, nebo si ho budu přát k něčemu. Ale přece jenom mají před ním Esprit i Stablemates přednost.
Moje hodnocení: 9/10
Jako další se mi moc líbí krásný westerňák Big Chex To Cash. Tento mold mám docela ráda a zbarvení má Chexík také moc hezké. A i když rybí očka opravdu nemusím, na něm to vypadá úžasně (z druhé strany). Asi si na něj, stejně jako na Barbara, našetřím nebo si ho budu k něčemu přát.
Moje hodnocení: 8/10
Jako poslední se mi líbí nádherný chlaďásek O'Learly's Irish Diamond. I když osobně těžké koně moc nemusím, tenhle se mi líbí a to tak, že hodně. Možná dokonce víc než Chex. Rozhodně bych ho brala asi nejdřív z té poslední trojice.
Moje hodnocení: 10/10

Zdroj obrázků: www.breyerhorse.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Moony | Web | 14. ledna 2010 v 20:45 | Reagovat

Jsou nádherní :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.