4. kapitola - Skokový trénink

1. dubna 2010 v 11:49 | Milli |  Komix: Secret of Darkness
Tak, doufám, že jste se všichni těšili na další kapitolu Secret of Dakness!
(c) Milli

Dnes jsem zase plánovala s Windem vyjíždku, ale jen do té doby, než mi Sam před stájí oznámila, že mi somluvila skokový trénink v Jorviku. Tak jsem si tedy Winda připravila a za chvíli jsem už vyjížděli z Hillcrestu.
(c) Milli
Když už jsme byli za vesnicí, zašeptala jsem k Windovi: "Já ale moc skákat neumím. Vždycky nad skokem ztratím rovnováhu." Wind chvíli mlčel, než odpověděl: Tak já tě to naučím! a přidal do trysku. Skáču moc rád, skoro setjně rád, jako běhám. Žádné obavy! Radši jsem se soustředila na dusot Windových kopyt než na skoky. Boužel jsem se ani nenadála a byli jsme v Jorviku.
(c) Milli
Okamžitě jsem zamířila k Hermanovi. Jen mě udivilo, že jsem na jízdárně neviděla žádné překážky. No, tak se zeptám Hermana a uvidíme. Když jsme byli před stájí, kde Herman stál, seskočila jsem z Winda a šla jsem k němu.
(c) Milli
"Ahoj Ginny!" pozdravil mě. "Dobrý den. Sam mi tu prý domluvila skokový trénink, ale-" "Já vím, já vím..." přerušil mě Herman. "Objeď stáj, projeď takovou bránou, pak přejeď most a jsi na jízdárny. Bude tam na tebe čekat Linda - je to výborná trenérka." "Jo, děkuji..." odpověděla jsem a snažila se srovnat si ty informace v hlavě. Pak jsem naskočila na Winda a rozešla se podle Hermanových pokynů. Neboj, já cestu na skokovku znám... ubezpečil mě Wind. A opravdu - když jsme projeli zadní bránou, otevřel se nám výhled na ostrůvek se skokovkou!
(c) Milli
Nikdy předtím jsem si jí nevšimla. Ostrůvku ano, ale nevěděla jsem, že na něm je skokovka. Wind pokračoval pomalým tempem k starému rozvrzanému mostu, který spojoval ostrov s pevninou. Moc jsem mu nedůvěřovala, ale když na něj Wind vklusal, doufala jsem, že ví, co dělá.
(c) Milli
Když jsem, nakonec bez obtíží, přejeli most, dostali jsme se k jízdárně, před kterou stála nějaká holka v mém věku s koněm. To asi musela být ta Linda. "Ahoj, já jsem Linda a ty budeš Ginny!" pozdravila mě z vesela, když mě uviděla.
(c) Milli
"Jo, ahoj!" oplatila jsem ji úsměv. "Tak co, jak skáčeš?" zeptala se. "No víš, moc mi to nejde. Sice jsem skákala 80 cm vysoké kolmáky, ale moc neudržím rovnováhu." "No, tak se na to podíváme. Vypadá do, že je Wind rozpohybovaný, ale ještě s ním obcválej kolečko kolem jízdárny." Udělala jsem, co po mě chctěla.
(c) Milli
"No, nemusíš se bát. Wind je výborný skokan a je ve skvělé formě. Jde ti do s ním. Začneme na 30 cm kolmáku. Možná Wind skočí výš, tak se neděs." Z hrůzou jsem se koukala, jak mi postavila překážku. Fakt se neboj...jen se pevně drž a povol otěže. poradil mi Wind. Udělala, jsem, co řekl a namířila ho na překážku. Wind se odrazil a...
(c) Milli
...přeletěli jsme překážku jako nic. K mému překvapení jsem Windovi ani neskončila na krku. "Výborně..." pochválila nás Linda. Teď zkus tenhle kolmák. Zdařený skok mi dodal sebevědomí, tak jsem Winda namířila i na vyšší kolmák, který jsme také zdárně překonali.
(c) Milli
Skákali jsme asi půl hodiny, kolmáky, oxery, křížky, kombinace, všechno jsme zvládali levou zadní. Strach ze skoků mě úplně přešel. Ke konci mi připadalo, že přes překážky neskáčeme, ale přímo přes ně létáme!
(c) Milli
Nakonec jsme klusel vyrazili zpátky k Lindě. Cestou jsem zašeptala Windovi: "Byl jsi opravdu skvělý!" To já vždycky! Ale ty sis taky vedla dobře... potřásl hlavou Wind. Zasmála jsem se a poplácala ho po krku.
(c) Milli
"Byli jste fakt výborní!" pochválila nás Linda, když jsem k ní dojeli. "Díky, ale teď už budeme muset domů." odpověděla jsem. "Škoda." poznamenala Linda. Ani mě se moc nechtělo, ale přesto jsme s Windem vyrazili přes most k domovu. Chceš ukázat jednu dobrou cestu? zeptal se najednou Wind. "Proč ne? Ty to tady znáš!" Tak se drž! Wind zrychlil a zá chcvíli jsme úháněli lesem do kopce.
(c) Milli
Sice jsem neměla ponětí, kam to Wind míří, ale věřila jsem, že mě snad doveze domů...a pokud možno ještě dnes.

To be continued...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 charli37 | 1. dubna 2010 v 12:27 | Reagovat

Dobrý...

2 Milli | Web | 1. dubna 2010 v 15:18 | Reagovat

Díky. Ty už nejsi Champik?

3 Champik | 1. dubna 2010 v 15:49 | Reagovat

Já si jen spletla jsméno... Byla jsem na jiném webu ale ten už mažu :). Ikdyž bych možná změnila jméno na Charliho, přece jen, Champik se dost blbě vyslovuje i píše a Charli je hezčí... ALe ráda je mám oba stejně

4 Kate//SBé | 2. dubna 2010 v 17:26 | Reagovat

Moc pěkné :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.