Květen 2010

To je hrozný!

31. května 2010 v 19:53 | Milli |  Aktuality
ZKOPÍRUJ SI Celý článek HNED TEĎ a oběhej RYCHLE všechny svoje SB, ať udělají to samé u tebe, ale hlavně:PODEPIŠ petici, rychle!!! Jinak zemře KRUTOU SMRTÍ DALŠÍ PEJSEK

Lidé na celém světě proto podepisují petici, aby tento čin zastavili.
Petice ZDE
Guillermo Vargas (umělec kterýmu bych já uděl/a to samí)!

Přímo z ulice vzal hladového psa, kterého následně uvázal na provaz v galerii a nazval ho "uměleckou" instalací. Nad něj umístil nápis "Eres Lo Que Lees" ("Jsi co čteš"), který provokativně vytvořil z krmení pro psy. On a návštěvníci výstavy pak bez jakýchkoliv emocí pozorovali psa, který po několika dnech zemřel hlady.
Proti jeho "dílu" se zvedla vlna odporu, fotografie vyhládlého psa v místnosti plné lidí obletěly celý svět. Hromadící se stížnosti však prestižní umělecké sdružení Visual Arts smetlo ze stolu. Rozhodlo, že se skutečně jedná o formu umění a nápad Vargase podpořilo.

( Navíc byl požádán, aby zopakoval exhibici v roce 2008 v Hondurasu! )

Lidé na celém světě proto podepisují petici, aby tento čin zastavili.

Umělec, který si říká Habacuc. Říkal jen, že se psa nikdo z přítomných nesnažil krmit, ani nezavolal policii.

Určitě si to zkopírujte na blog i bez zdroje! Je jedno odkuď to máte, ale důležité je že to máte na blogu. Ať i ostatní lidi se podepíší !!!!

P.S. I když tohodle pejska se nedalo už zachránit, můžeme zachránit ale další!

Návrat...možná...

26. května 2010 v 18:30 | Milli |  Aktuality
Tak zase po měsíci (ano, opravdu, téměř přesně po měsíci) píšu. nebudu se vymlouvat, že jsem někde byla nebo co a řeknu vám pravdu - na blog se mi vůbec nechce. Nevím proč, ale prostě nevím, co pořád přidávat a taky nechci trávit hodiny u kompu, aby sem někdo chodil. Tak jsem si ale řekla, že už ta pauza byla fakt dlouhá a že se zkusím vrátit...no, uvidíme...

Ale dost zbytečných keců, teď rychle, co se za poslední dobu událo:
No, tak teď je to na koních fakt dobrý. Včera jsem po měsíci konečně dostala Milliho a pět, jako posledně na vyjíždku, která byla úžasná. Dokonce i Wareček byl ukázkově vzorný a jediný, kdo dělal bordel, byl Aramis. Předtím jsem dostala Alipha, dvakrát za sebou Wara, na kterém si mi poslední dobou jezdí docela dobře (a jednou to bylo i na obdélníku pod Ditou, která mě i pochválila), a naposled, minule jsem měla Champíka. Navíc jsme už dvakrát za sebou vůbec nekydaly, ale jen plely záhony, takže to je v pohodě a o víkendu mě zase čeká služba. Teď v Neděli jsem byla pomáhat na závodech, když se jela Z1, Z2, Z3, L0, L1, DD a L5. Naši samozřejmě také startovali a pákrát se jim povedlo dobré umístění. Už se těším, až taky někdy (nejspíš v daleké budoucnosti) pojedu nějaký drezury v Eponě!
No nic, tak zatím ahoj, fotky ze závdů jsou na nic, ale možná je na rajče přidám
Appaloosa