Aktuality

Nové fotky

7. června 2010 v 18:44 | Milli
Tak, konečně jsem se dokopala k tomu, abych na rajče dala několik alb fotek, který mi u měsíce straší ve fo´táku. nenutím vás je prohlížet, ale jestli chcete, koukněte se na jerrysek26.rajce.net. Sice jsou fotky většinou rozmazané a nezaostřené, ale myslím, že pár se jich povedlo. A tady malá ukázka:
(c) Milli
Víc v c.č.

To je hrozný!

31. května 2010 v 19:53 | Milli
ZKOPÍRUJ SI Celý článek HNED TEĎ a oběhej RYCHLE všechny svoje SB, ať udělají to samé u tebe, ale hlavně:PODEPIŠ petici, rychle!!! Jinak zemře KRUTOU SMRTÍ DALŠÍ PEJSEK

Lidé na celém světě proto podepisují petici, aby tento čin zastavili.
Petice ZDE
Guillermo Vargas (umělec kterýmu bych já uděl/a to samí)!

Přímo z ulice vzal hladového psa, kterého následně uvázal na provaz v galerii a nazval ho "uměleckou" instalací. Nad něj umístil nápis "Eres Lo Que Lees" ("Jsi co čteš"), který provokativně vytvořil z krmení pro psy. On a návštěvníci výstavy pak bez jakýchkoliv emocí pozorovali psa, který po několika dnech zemřel hlady.
Proti jeho "dílu" se zvedla vlna odporu, fotografie vyhládlého psa v místnosti plné lidí obletěly celý svět. Hromadící se stížnosti však prestižní umělecké sdružení Visual Arts smetlo ze stolu. Rozhodlo, že se skutečně jedná o formu umění a nápad Vargase podpořilo.

( Navíc byl požádán, aby zopakoval exhibici v roce 2008 v Hondurasu! )

Lidé na celém světě proto podepisují petici, aby tento čin zastavili.

Umělec, který si říká Habacuc. Říkal jen, že se psa nikdo z přítomných nesnažil krmit, ani nezavolal policii.

Určitě si to zkopírujte na blog i bez zdroje! Je jedno odkuď to máte, ale důležité je že to máte na blogu. Ať i ostatní lidi se podepíší !!!!

P.S. I když tohodle pejska se nedalo už zachránit, můžeme zachránit ale další!

Návrat...možná...

26. května 2010 v 18:30 | Milli
Tak zase po měsíci (ano, opravdu, téměř přesně po měsíci) píšu. nebudu se vymlouvat, že jsem někde byla nebo co a řeknu vám pravdu - na blog se mi vůbec nechce. Nevím proč, ale prostě nevím, co pořád přidávat a taky nechci trávit hodiny u kompu, aby sem někdo chodil. Tak jsem si ale řekla, že už ta pauza byla fakt dlouhá a že se zkusím vrátit...no, uvidíme...

Ale dost zbytečných keců, teď rychle, co se za poslední dobu událo:
No, tak teď je to na koních fakt dobrý. Včera jsem po měsíci konečně dostala Milliho a pět, jako posledně na vyjíždku, která byla úžasná. Dokonce i Wareček byl ukázkově vzorný a jediný, kdo dělal bordel, byl Aramis. Předtím jsem dostala Alipha, dvakrát za sebou Wara, na kterém si mi poslední dobou jezdí docela dobře (a jednou to bylo i na obdélníku pod Ditou, která mě i pochválila), a naposled, minule jsem měla Champíka. Navíc jsme už dvakrát za sebou vůbec nekydaly, ale jen plely záhony, takže to je v pohodě a o víkendu mě zase čeká služba. Teď v Neděli jsem byla pomáhat na závodech, když se jela Z1, Z2, Z3, L0, L1, DD a L5. Naši samozřejmě také startovali a pákrát se jim povedlo dobré umístění. Už se těším, až taky někdy (nejspíš v daleké budoucnosti) pojedu nějaký drezury v Eponě!
No nic, tak zatím ahoj, fotky ze závdů jsou na nic, ale možná je na rajče přidám
Appaloosa

Volno

21. dubna 2010 v 19:22 | Milli
Mám pro vás a hlavně pro sebe dobrou zprávy - jelikož chodím na gympl, tak jsou u nás ve čtvrtek a v pátek přijímačky a my máme volno! Takže sice nechci nic slibovat, ale budu celý den doma, takže možná udělám komix, nebo tak. Ale, jak se říká, Sliby Chyby, takže...
No, a jinak jsem teď zase nemocná, tentokrát mám kašel a rýmu, ale už je mi líp. A taky, nevím jestli to sem mám dát, ale ve čtrvrtek budu držet palce holkám z Epony, hlavně Terce, protože si budou dělat ZZVJ na Mělníku. Ale myslím, že to zvládnou, protože jezdí fakt dobře. Tak zatím ciao, Milli
(c) Milli

Odjíždím

3. dubna 2010 v 8:22 | Milli
Ahoj, tak dneska na celý den jedu na chalupu a nějak jsem včera zapomněla přednastavit články, takže tu do večera nic nečekejte. Večer pak chci přidat ještě komix a možná něco, ale uvidím. Jo, a taky jsem trochu upravila rubriku KOMIXY pro lepší přehldnost. Tak se tu zatím mějte,
Milli
(c) Milli

Mám neštovice

27. března 2010 v 8:55 | Milli
Achjo. Jsem teď jaksi nemocná, mám neštovice. Né, že by nebylo dobrý, že nemusím do školy, ale nemůžu ani ven a ke koním. A to jsem měla mít tenhle víkend službu. Dost mě to teda štve! Doma budu ještě celý příští týden a pak pondělí a úterý. No, ale aspoň bude čas na blog, takže se máte na co těšit!
(c) Milli

Omluva a neaktivnost a odjezd na lyžák

5. února 2010 v 19:12 | Milli
Já, vím, že se pořád omlouvám, ale na blog teď náladu nemám. Je mi to líto, ale chci mít blog jen jako zábavu a né povinnost, tak to prosím pochopte. Možná dneska nebo v sobotu ještě něco přidám, ale nevím to jistě a potom od 7.2. do 12.2. TU NEBUDU - Jedu na lyžák. Možná přednastavím pár článků, ale neslibuju. SB oběhnu, ale jinak toho asi moc neudělám Ta zatím ahoj

Tak mě tu zase máte

27. ledna 2010 v 14:35 | Milli
No, včera jsem nic nepřidala, ale byla jsem celé odpoledne u koní a pak jsem na blog neměla chuť. Nebudu rozepisovat, co jsme tam dělali, protože jediné ježdění, alespoň že na Millim, byl zase 20-ti minutový kroking v zasněžené jízdárně. Dneska možná přidám komix, mám ho nafocený, ale abych se přiznala, moc se mi do něj nechce. Ale moc toho tu nečekejte, protože mi včera konečně přišla kůže i jezdkyně na Breyer, takže chci vyrábět sedla a další deky, navíc v Eponě je od pěti valná hromada, kde se snad konečně setkám se Champikem, abych mu mohla předat hrníček za PH. Ale budu tam asi až do večera, takže pak nic nepřidám. A poslední věc, která mě "odpoutává" od blogu je knížká, kterou jsem v pondělí začala číst a nemůžu se od ní odtrhnout a to sice Stmívání. Tak zatím čawík
Milli

Aktuálně-Co blog čeká?

21. ledna 2010 v 19:35 | Milli
No, tak jsem zase tu. I když mám volno, nemám moc náladu na blog takže tu toho moc nečekejte. Komix nejspíš přidám zítra a taky asi nějakou teorku. Možná něco přidám i dneska, ale nic neslibuju. Tak zatím ahoj
Milli

Jdu na službu...

15. ledna 2010 v 21:42 | Milli
Tak zítra i v něděli budu téměř celý den u koní, ale ani tak to tu prázdné nebude. Na zítra jsem přednastavila plemeno, shooty a komix a večer možná přidám fotky z výběhu a přednastavím něco na neděli. Mám nafocený i další díl komixu, takže v neděli přibude právě on. Chtěla bych co nejdřív Running Free dopsat, protože už mám vymyšlený nový komix a chci, aby se tu co nejdříve rozjel, ale to nejdřív skončím Running Free, aby tu nebylo moc komixů najednou. Pak si taky nestěžujte, že nepřibývá Misterious Past, ale teď je na řadě Champik a nemůžu za to, že nempíše. A taky bych se vás chtěla zeptat: Mám pokračovat s komixem Fire Angel? mě osobně ten komix nebaví a nevím, jak mám pokračovat a radši bych ho smázla, ale poraďte. Tak zatím ahoj a doufám, že se vám budou zítřejší článečky líbit :o)

Breyer-plány na rok 2010

14. ledna 2010 v 20:18 | Milli
No, Breyer právě přidal do obchodu několik nových koní a já vím, že se "opičím" po jiných blozích, ale dám se své hodnocení a plány ke koupi:
Asi nejvíce se me líbí set 2010 WEG Stablemate 8 pc. Set. Je to šest nových moldů a ty koně tam jsou opravdu nádherní. Nejvíce se mi asi líbí Hafling a skokan, ale i ostatní jsou moc pěkní. Nejspíš ho dostanu za vysvědčení (Teda pokud dostane vyznamenání-a to je na 90%)
Moje hodnocení: 10/10
Z řady Traditional se mi asi nejvíc líbí Esprit. Má dokonalý mold i zbarvení-já osobně jsem z něj naprosto vedle. Pokud tátu přemluvím, tak ho spolu se Stablemates dostanu za vysvědčení.
Moje hodnocení: 10/10
Jako další se mi líbí sice starší, ale pořád krásný model Barbara. Je hezky propracovaný a Barbara mám ráda i jako opravdového koně. Buď si na něj našetřím, nebo si ho budu přát k něčemu. Ale přece jenom mají před ním Esprit i Stablemates přednost.
Moje hodnocení: 9/10
Jako další se mi moc líbí krásný westerňák Big Chex To Cash. Tento mold mám docela ráda a zbarvení má Chexík také moc hezké. A i když rybí očka opravdu nemusím, na něm to vypadá úžasně (z druhé strany). Asi si na něj, stejně jako na Barbara, našetřím nebo si ho budu k něčemu přát.
Moje hodnocení: 8/10
Jako poslední se mi líbí nádherný chlaďásek O'Learly's Irish Diamond. I když osobně těžké koně moc nemusím, tenhle se mi líbí a to tak, že hodně. Možná dokonce víc než Chex. Rozhodně bych ho brala asi nejdřív z té poslední trojice.
Moje hodnocení: 10/10

Zdroj obrázků: www.breyerhorse.cz

Aktuálně-Dnes už nic...

3. ledna 2010 v 17:21 | Milli
No, tak dneska už fakt nic nepřidám. Byla jsem skoro celý den u kámošky Champika a teď si ještě musím dělat úkoly a učit se. Takže na blog nemám moc čas ani náladu. Ale zítra mám celé odpledne volné, takže možná přidám Running Free a možná nějakou teorku (pro zasvěcené terorku :o) Tak zatím zítra čau

1. článek roku 2010!

1. ledna 2010 v 9:47 | Milli
Ahooooj, vítám vás u historicky 1. článku roku 2010. A teď pro vás shrnu minulý rok, ale i to, co blog čeká a doufám nemine.

Určitě jste si všimli, že jsme předevčírem (20.12.) s kámoškou Champikem utvořili nový komix Mysterious Past, který najdete zde. Úvod jsme dělaly společně a teď káždá budeme přidávat jeden díl, já liché (1,3,5,7...) ze SS4 a Champik sudé ze SS1. Takže až dlouho nebude nějaký sudý díl, tak nenadávejte mě.
Minulý rok jsem založila rubriku Ranch Misty Lake s modely koní Breyer-Stablemates. Nechci, aby se z toho blogu, stejně jako u Sii (siistarshine.blog.cz) stal jen ranč a tak tu z ranče budou jen hlavně profily koní (mě hrozně baví ty profily vytvářet) a někdy nějaké fotky. Tento blog samozřejmě bude dál zaměřen na koně, koně a koně.
V příští roce chci přidávat trochu víc teorie o koních, protože si myslím, že jí tu bylo celkem málo. Samozřejmě dál pojede rubrika Já a koně, abyste mi věřily, že já se taky snažím jezdit na koních.
Taky se pokusím, aby zde bylo více soutěží a chci se polepšit a čestěji přidávat komix.

To je doufám vše a já na nic nezapomněla, takže ať se vám v novém roce daří!

Happy new year 2010!

31. prosince 2009 v 17:42 | Milli
Tak už tu máme 31.12. 2009 neboli Silvestr. A proto všem SBčkum, ale i všem návštěvníkům tohoto blogu přeju šťastný Nový i nový rok! Ať se vám daří ve všem, co chcete a hlavně, AŤ VÁM KONĚ JDOU!
Vaše Milli

Ježíšek...

25. prosince 2009 v 10:42 | Milli
JUUPÍÍÍÍ! Tak letošní Vánoce stály za to. Dostala jsem úplně úžas dárky:

-Mobil (Nokia Expres Music)
-Paměťovku do foťáku (8GB)
-Různé svetry a čepice
-Lyže (Blizard)
-Horsez 3 - Šampionát o zlatý třmen
-Breyer Traditional-Newsworthy
-Breyer Stablemates (16 koníků)

Tak co ste dostali vy? Klidně napiště :o)

Dárky pro mě od SB

24. prosince 2009 v 12:40 | Milli
Všem, co udělali nějaký dárek moooc děkuju:

Dárky k Vánocům

24. prosince 2009 v 12:23 | Milli
Dárky pro SBčka:
A pro všechny návštěvníky tohoto blogu (věrné i nevěrné):

Mary Christmas and happy new year!!!

Přišla zima!

18. prosince 2009 v 19:29 | Milli
Ahoj, taky k vám "přišla" zima?
U nás začalo sněžit už minulý týden, ale pořádní sníh tu byl až ve čtvrtek ráno. Miluju sníh! Jen, kdyby nebyla taková kosa =) No nic, ale taky se tak hrozně těšíte na vánoce? myslím, že je to trochu hloupá otázka, tak vám sem radši napíšu, jak budou probíhat Vánoce tady:

22.12: To nám teprvé končí škola. Sice se neučíme a máme jen besídku a k tomu končíme dřív, ale moc toho tu nečekejte, protože jdu jako každé úterý na odpoledne ke koníkům.

23.12: Středa. Konečně doma. Budu se snažit něco přidat, budu mít celý den volný, ale samozřejmě budu muste pohámat s těmi "předvánočními" přípravami. Ale něco určitě přidám, tak se můžete těšit

24.12: No, tak to toho tu bude asi víc. Dopoledne přidám nějaké věci na vánoční téma, dárky k vánocům pro SBčka a možná nový, Vánoční Desing. Po večeři a rozbalení dárků taky možná přidám, co jsem vlastně dostala, ale to vážně nevím, protože pokud opravdu dostanu to, co jsem chtěla, tak budu celý zbytek večera na compu pařit Horsez 3 a 4.

25.12: Tak, to tu určitě budou zimní článečky a pak do Ranče přidám profilky koní, kteří dneska přišli, ale táta mi je dovolil si rozbalit až spolu s ostatními dárky. Jinak jsem zase celý den doma, takže tu prázdno rozhodně nebude!

26. a 27.12: Tak to toho tu moc nečekejte. Jdu totiž na celý vikend ke koním. PROFI HORSE samozřejmě přidám a možná něco přednastavím, ale stejně. Ale když budete mít štěstí, podaří se mi udělat pár fotek ze zasněženého výběhu, které přidám. A možná vyrazíme na vyjíždku zimní krajinou. Juupííí! Cval po zasněženém poli je vážně úžasný!

A a tak dále. A abych nezapomněla, hned ve čtvrtek odpoleden jsem při venčení Jerryho (mého pejska) stačila udělat pár fotek, takže uvidíte sníh, který byl u našeho baráka. Nic extra, třásly se mi ruce a bylo blbé světlo (a já nesnáším focení s bleskem), ale stejně. Kuk na c.č.!

Omluva...opět XD

10. prosince 2009 v 17:55 | Milli
Tak ahoj.
Moc se omlouvám, že jsem včera nenapsala, ale bylo mi špatně a na blog jsem vážně neměla náladu. Komix mám nafocený, takže buď dneska nebo zítra ho přidám a možná nějaké plemeno, nebo na téma...Tak doufám, že vám jednodenní nepřítomnost až tak nevadila a budu se snažit se zase napravit. Tak čawíík
A mimochodem, komu fandíte ze SuperStar? Já osobně fandím Chodúrovi a po něm Staré a můžete mě kritizovat, jak chcete, ale já si myslím, že oba dva zpívají úžasně a teď, že by měl vypadnout Šmajda. Ale každý fandí někomu jinému, že?

Kůň ve skoku-kresba

25. listopadu 2009 v 21:18 | Milli
No, to víte, při češtině jsem se nudila a v mém poznámkovém blogu vzniklo tohle:
Jý vím, žádný Picasso nejsem :o) Ale myslím, že je to jeden z nejpovedenějších obrázků, který jsem kdy nakreslila! A to to začalo tím, že jsem to načmárala při hodině, protože mi kámoška řekla, že neumím koně ve skoku, tak jsem ji chtěla dokázat opak :oD
 
 

Reklama