Aktuality

Aktuálně 1.1

6. dubna 2009 v 14:34 | Milli
Promiňte, že jsem tady nebyla...měla jsem zaracha na počítač a můžu na něj a dneska. Samozřejmě svoji ztrátu dohoním, ale jelikož se teď hodně věnuji ježdění a Millimu, budu se asi snažit sem přidávat praktické informace ze světa koní. Také samozřejmě udělám komix a možná se pokusím vyrobit nějaký Free Layout, nebo nějakou jinou grafiku.
Tak zatím,
Vaše Milli

Aktuálně 1.0

24. března 2009 v 21:05 | Milli
Já vím, že jsem nic nepřidala, ale dneska ani včera jsem se moc k počítači nedostala a když jo, tak jsem si ho chtěla užít třeba na hraní a né na vymíšlení článků na blog... Ale už mám nafocený komix, takže bych ho zítra měla přidat a taky nejspíš vyrobím nějaké avatary a možná i něco jiného...i když, zítra toho asi taky moc nestihnu, ale pokusím se. Tak já končím, protože už musím spát, jelikož mi jede autobus do školy ve 6:50 a z paneláku musím vyrážet deset minut předem a než se já vyhrabu z postele atd., tak mi to zabere dost času.
Tak zítra,
Vaše Milli

Aktuálně 0.9

21. března 2009 v 13:20 | Milli
Já vím, říkala jsem, že dneska přidám komix, ale nevím, jestli to stihnu. Dopoledne jsme s tátou byli v Equiservisu a koupila jsem si tam nové, úžasně rajtky a pérka a ještě si musím uklízet pokoj, což mi zabere minimálně 2 hodiny. Konečně jsem se naučila alespoň základní umělecké spojování ve photoflitre studiu a je to bezva!

Tak zatím, Vaše Milli

Ps.: Možná už dneska přidám nový desing, který se mi, mslím, moc povedl

Aktuálně 0.8

20. března 2009 v 19:03 | Milli
Ahoj, tak jsem tady zase a omlouvám se, že jsem tady nebyla, ale ve středu jsem si musela kromě úkolů na čtvrtek udělat i ty na dnešek, jelikož jsem ve čtvrtek šla ke kámošce na oslavu a navíc jsme dneska psali dvě písemky. Dneska nejspíš už nic nepřidám, ale asi trochu zrekontruluju menu a zítra bude asi komix.

Vaše Milli

Aktuálně 0.7

16. března 2009 v 17:01 | Milli
Ahoj, už jsem něco začala přidávat a doufám, že se líbí, ale teď k tomu hlavnímu: Mám pro vás dvě zprávy, jednu dobrou a tu druhou trochu horší

1 zpráva: Dneska jsem se byla podívat v Eponě za Millim a zeptala jsem se, jak to dopadlo s Pavlíkem (více informací o tom, co se mu stalo zde) a dozvěděla jsem se, že to byla jen natažená šlacha nebo něco podobného a už na tu nohu došlapuje.

2. zpráva: Ta nebude tak úplně špatná, ani dobrá. Totož, připadá mi, že komix Stáj Green Hills nemá žádný děj a mě se to osobně zdá nudné...tak mě napadlo, že bych udělala "rekonstrukci komixu", že bych vymazala úvod a všechny díly a napsala bych nový úvod a prostě bych začala od začátku. Pravidla komixu budou platit stejná, až na to, že komix nebudu přidávat pravidelně, ale až budu mít čas, až se mi bude chtít nebo až dostanu dobrý nápad, tak ho přidám.

Vaše Milli

Aktuálně 0.6

15. března 2009 v 17:18 | Milli
Promiňtě, že jsem tady od čtvrtka nebyla, ale měla jsem zákaz na počítač. Naštěstí už na něj můžu, tak se můžete těšit na další díl komixu Száj Green Hills a spoustu jiných věcí. Teď budu pár dní přidávat co nejvíc, abych nahradila tu ztrátu, tak doufám, že mi to odpustíte.

Vaše Milli

Aktuálně 0.5

11. března 2009 v 15:16 | Milli
Moc se omlouvám, ale dneska komix nepřidám. Zítra totiž píšem písemku z Angličtina, která bude dost důležitá a já z ní prostě musím dostat jedničku!! A navíc máme ještě asi další tři milióny domácích úkolů, takže dnes opravdu nestíhám. Zato ale v pátek bude komix dvojnásob dlouhý :o)
Dneska ještě možná něco malého večer přidám, ale nepočítejte s tím.

Vaše Milli

Aktuálně 0.4

9. března 2009 v 18:56 | Milli
Ahoj, moc se omlouvám, že jsem tady včera nebyla, ale nemohla jsem na počítač, jelikož jsem měla 2 hrozné úkoly a ty jsem dělala asi do desíti.
Jinak jsem včera jela na Millim a bylo to moc hezké, ale boužel jsme necválali, protože jedna holka dostala trochu aktivnější kobylku jménem Hanna a nedokázala ji zastavit. Ale stejně jsem byla moc ráda, že jedu na Milli, nebo že s ním alespoň může být! Po jízdě jsme ho s kámoškou (Champík-její blog zde)
asi půl hodinu hřebelcovaly až měl krásně hladkou srst a lesknul se, ale jakmile jsme mu přejeli proti srsti, kde se vzal-tu se vzal prach a musely jsme to dělat znova :D.
Potom ještě chvilku byla u mě, ale potom už musela odjet.
No a nebojte-komix určitě přidám!

Vaše Milli

Aktuálně 0.3

7. března 2009 v 18:20 | Milli
No, včera jste si mohli přečíst 1. díl komixu Stáj Green Hills. Doufám, že se líbil :o)
Dneska už asi nic nepřidám, protože mám hodně práce, ale zítra jdu jezdit, takže sem nejspíš dám informace, co jsem na hodině dělala. A samozřejmě v pondělí bude další díl komixu Stáj Green Hills-tentokrát už bude napínavější.
To je pro dnešek asi vše,
Vaše Milli

Aktuálně 0.2

5. března 2009 v 18:30 | Milli

Ahoj, tak jsem tady zase! Musela jsem dělat hromady úkolů do školy a tak jsem se k počítači dostala až teď...uff..ještě furt mě bolí ruka!
Dneska jsem konečně přidala nějaké informace o Millim-mém nejoblíbenějším koníkovi, ale jinak toho asi dneska už moc nepřidám...
Zítra se můžete těšit na komix Green Hills-včera jsem napsala úvod a pokud jste ho ještě neviděli, jukněte se zde.
Komix mám už promyšlený a doufám že se vám bude líbit, ale také sem napíšu nějaké věci ohledně něj:


1) Komix bude vycházet každé pondělí, středu a pátek (kdyby ne, tak dám včas vědět)

2) Na žatátku každého dílu bude odkaz na úvod a minulý díl

3) Na začátku každého dílu bude poslední věc z toho minuléhého a úvodní obrázek.

4) Komix můžete kopírovat, ale jen se zdrojem!!

5) Musí se vám líbit :D

No, to je asi pro dnešk vše..tak ahoj zítra!

Vaše Milli

Aktuálně 0.1

4. března 2009 v 20:02 | Milli
4.2. 2009

Konečně! Dostala jsem Starstable 3 a už pracuje na novém komixu :o)
Ještě dneska udělám úvod a v pátek můžete čekat 1. díl!
No, jinak, nepodezírám vás, že kopírujete, ale stejně, kdybyste kopírovali, dejte si tam tento obrázek (není to ikonka):
No, to je asi pro dnešek všechno...
Vaše Milli

Úvod

2. března 2009 v 18:54 | Milli
Ahoj, jmenuju se Kačka, ale tady na blogu budu používat přezdívku Milli, podle mého nejoblíbenějšího koně (teda spíš poníka :o) Millionaireho. Mám moooc ráda koně a kvůli tomu jsem také založila blog Welsh-Pony.blog.cz (název welsh pony, protože Millionaire je Velšský polokrevník). Chtěla bych, aby se vám tady líbilo a budu se snažit přidávat pravidelně, případně se za každou delší pauzu omluvím nebo ji ohlásím předem. Budu jsem přidávat hlavně informace o koních a jejich obrázky nebo Shooty, ale v nejbližší době by měl přibýt komix Stáj Green Hills, ze hry Starstable 3. Taky jsem budu přidávat nějaké informace o mém jezdeckém umění a mých oblíbených koních, hlavně o Millim. Tak já doufám, že se vám tu bude líbit...vlastně, ještě něco! Prosím vás, nekopírujte mé fotky a věci z tohoto blogu nebo kopírujte jen se zdrojem welsh-pony.blog.ct. Byla bych vám moc vděčná :o)

Vaše Milli
 
 

Reklama